ddw miniZ dniem 1 stycznia 2018 roku rozpoczyna działalność Dom Dziennego Wsparcia prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mielcu. Dom przeznaczony będzie dla 20 osób głęboko i wielorako niepełnosprawnych, które ukończyły 25 rok życia i są mieszkańcami powiatów: mieleckiego, dębickiego, kolbuszowskiego, tarnobrzeskiego oraz ropczycko – sędziszowskiego.

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz