256487412-2Harcerze Hufca ZHP w Dębicy przynieśli dzisiaj (22 grudnia br.) do Starostwa Powiatowego Betlejemskie Światło Pokoju. - W tym roku wręczamy światełko z przesłaniem: „W Tobie jest światło”. Przekazujemy je z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności – mówił Mateusz Cebula, Komendant Hufca.

- Serdecznie dziękuję harcerzom za pamięć oraz symbol miłości i nadziei. Oby nadchodzące święta były dla nas wszystkich czasem rodzinnego ciepła i spokoju – mówił Wicestarosta Powiatu Dębickiego Mateusz Pasek, który przyjął płomyk z rąk Komendanta.

W Polsce Światełko pojawiło się po raz pierwszy w 1991 roku. Za sprawą harcerzy dociera do wszystkich chorągwi, hufców i drużyn harcerskich, a następnie do instytucji oraz mieszkańców miast i wsi.

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day

• 17 Mar
    Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Amatorów na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, godz. 9:00. All Day