talent mini14 grudnia 2017 roku, w sali CKiB w Pustkowie Osiedlu, odbył się IV Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną "I TY MASZ TALENT". Festiwal zorganizował Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy przy współudziale Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Gminy Dębica i Centrum Kultury i Bibliotek gminy Dębica. Głównym organizatorem i koordynatorem festiwalu była pani Anna Chęciek - nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez ZSS w Dębicy

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day