ZAWIADOMIENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie o uznanie za mienie gromadzkie nieruchomości położonych w obrębie 0004 Korzeniów gmina Żyraków oznaczonych w ewidencji gruntów i budynków numerami: działka nr 990 o pow. 0,10 ha, działka 1260 o pow. 0,18 ha.

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day