ZAWIADOMIENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie o uznanie za mienie gromadzkie nieruchomości położonych w obrębie 0004 Korzeniów gmina Żyraków oznaczonych w ewidencji gruntów i budynków numerami: działka nr 990 o pow. 0,10 ha, działka 1260 o pow. 0,18 ha.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day