anioly miniKolejny już raz - II LO i MOK w Dębicy - zapraszają młodzież szkół powiatu dębickiego na Koncert charytatywny „Anioły są takie ciche... dzielimy się swoim talentem pomagając innym”, który odbędzie się 24 stycznia br. w DKiK Kosmos w Dębicy. Patronem honorowym imprezy jest Starosta Powiatu Dębickiego oraz Burmistrz Miasta. Dochód ze sprzedaży biletów (cena - 12zł) w całości zostanie przekazany na leczenie trójki dzieci chorych na mukowiscydozę. Koordynatorem całego wydarzenia jest Katarzyna Buszek.

A w tym roku wystąpią „Super talenty muzyczne II LO”:

1. Ola Rękawek (gitara akustyczna), Julia Wrona (wokal), Jakub Żurek (gitara klasyczna)
2. Wiktoria Gawlik (gitara elektryczna + wokal)
3. Natalia Kopek (wokal), Iga Misa (wokal), Kacper Wygonik (perkusja), Daniel Czerwiec (gitara basowa), Dominik Chłopek (gitara elektryczna)
4. Zespół DISTRICT 2 - Kinga Kania (wokal), Maks Krupa (gitara rytmiczna), Jakub Ligęzka (gitara prowadząca), Ignacy Kamiński (gitara basowa), Jakub Gasior (perkusja)
5. Zespół WHY NOT - Zofia Świerczek (wokal), Jakub Uriasz (gitara prowadząca), Dawid Nowak (gitara rytmiczna), Wiktor Kaczka (gitara basowa), Martyna Sasak (perkusja)

Dodatkowo „tanecznie” wystąpi Izabela Mazur - tancerka Soul Dance oraz zespół Capoeira.

Gwiazdą koncertu będzie zespół Mr. Pollack.

Koncert grany będzie w dwóch turach:
I tura: 9:00 – 11:00 młodzież gimnazjów i szkół podstawowych (klasy siódme)
II tura: 12:00 – 14:00 młodzież II LO

ZOBACZ PLAKAT

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day

• 02 Wrz
    Koncert Zespołu BLUE CAFE z okazji Dożynek Powiatowych na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 20:00. All Day