jaromir miniUczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy, laureat srebrnego medalu XXVIII Olimpiady Biologicznej Jaromir Hunia, wraz z opiekunem naukowym Moniką Kuczyńską, gościł w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 10 stycznia br. spotkał się tam z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosławem Gowinem, gdzie w gronie pozostałych 23 medalistów międzynarodowych olimpiad przedmiotowych odebrał podziękowania i gratulacje od Wicepremiera.

Minister Gowin zwrócił się również do olimpijczyków z zaproszeniem, by chcieli swe pasje naukowe rozwijać na polskich uniwersytetach. Szef resortu nauki skierował też słowa wdzięczności do nauczycieli i rodziców najzdolniejszych polskich licealistów za to, że na co dzień pomagają młodym talentom rozwijać się i wzrastać.

Zdjęcia udostępnione przez I LO w Dębicy

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 06 Sty