wop-wycinek2W niedzielę (14 stycznia br.) kilkuset wolontariuszy wyjdzie na ulice powiatu dębickiego, by podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierać pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.Ten dzień będzie obfitował w wiele atrakcji przygotowanych na rzecz WOŚP. Zaplanowano m.in. motoorkiestrę, szereg licytacji, koncerty, ciekawe pokazy i aktywny relaks z dębickimi klubami fitness. Głównym organizatorem akcji jest Sztab "Kwiatek" działający przy Zespole Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy. Przedsięwzięcie wspiera m.in. dębickie Starostwo Powiatowe.

ZOBACZ PLAKAT

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź