12 gwiazdek miniJak pokazać młodym Polakom wchodzącym w dorosłość, że UE bezpośrednio dotyczy wielu obszarów ich codziennego życia? Jak przekonać, że oni sami mogą mieć wpływ na decyzje podejmowane przez instytucje unijne? – Na te pytania odpowiada kampania edukacyjna „Lekcja na 12 gwiazdek”, realizowana na zlecenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce przez ekspertów WSIiZ w Rzeszowie.

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 29 Maj
    XVI Rejonowy Przegląd Talentów w DK "KOSMOS" w Dębicy, godz. 9:30. All Day

• 10 Cze