12 gwiazdek miniJak pokazać młodym Polakom wchodzącym w dorosłość, że UE bezpośrednio dotyczy wielu obszarów ich codziennego życia? Jak przekonać, że oni sami mogą mieć wpływ na decyzje podejmowane przez instytucje unijne? – Na te pytania odpowiada kampania edukacyjna „Lekcja na 12 gwiazdek”, realizowana na zlecenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce przez ekspertów WSIiZ w Rzeszowie.

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day

• 17 Mar