skarbek miniZespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy zaprasza na koncert Macieja Skarbka. Ten utalentowany pianista jest studentem w klasie fortepianu Jury Margulisa na Musik und Kunst Privatuniversität Wien. To również laureat wielu prestiżowych konkursów, m.in. I Nagrody na Międzynarodowym Konkursie na Duo: Skrzypce - Fortepian "A feast of Duos" w Szwajcarii i III Nagrody na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej w Portugalii.

Maciej Skarbek koncertował do tej pory w Polsce, Ukrainie, na Łotwie, w Niemczech, Izraelu, Grecji oraz w Austrii. Swoje umiejętności doskonalił na kursach pod kierunkiem: Natalii Gutman, Leonidasa Kavakosa, Menahema Presslera (Beaux Arts Trio), Pavela Vernikova i  Hatto Beyerlea (Alban Berg Quartett). Jego koncert odbędzie się w szkole muzycznej 19 stycznia 2018 roku o godz. 17.30. Wstęp wolny.

ZOBACZ PLAKAT

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi