32564125-31Wczoraj (23 stycznia br.) Galeria Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy gościła autorów najpiękniejszych szopek bożonarodzeniowych, którzy z rąk organizatorów powiatowego konkursu odebrali dyplomy, wyróżnienia i nagrody. W artystycznej rywalizacji wzięli udział twórcy blisko 70 prac.

Zwycięskie szopki zachwycają oryginalnością i precyzją wykonania. Cieszy nas, że konkurs jest tak popularny wśród mieszkańców powiatu. Startują w nim osoby w bardzo różnym wieku. W jednej z kategorii nad szopkami pracują wspólnie całe rodziny – mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród poprzedził klimatyczny recital w wykonaniu Agaty Chciuk i Marka Bielaka. Na zakończenie spotkania dla zebranych zatańczyła również Izabela Mazur, solistka z dębickiej Szkoły Tańca i Ruchu „Soul Dance”.

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU

ZOBACZ FILM

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00