OGŁOSZENIE o zamiarze wszczęcia postępowania wywłaszczeniowego w celu ograniczenia na rzecz Skarbu Państwa prawa własności w udziale 80/4096 części do nieruchomości gruntowej, oznaczonej jako działka nr ewid. 4/7 o pow. 0,0174 ha położonej w Dębicy obręb 2, objętej KW Nr RZ1D/00098005/5 Sądu Rejonowego w Dębicy Wydział V Ksiąg Wieczystych.....

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day

• 02 Wrz
    Koncert Zespołu BLUE CAFE z okazji Dożynek Powiatowych na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 20:00. All Day