OGŁOSZENIE o zamiarze wszczęcia postępowania wywłaszczeniowego w celu ograniczenia na rzecz Skarbu Państwa prawa własności w udziale 80/4096 części do nieruchomości gruntowej, oznaczonej jako działka nr ewid. 4/7 o pow. 0,0174 ha położonej w Dębicy obręb 2, objętej KW Nr RZ1D/00098005/5 Sądu Rejonowego w Dębicy Wydział V Ksiąg Wieczystych.....

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 30 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2018" - start przy zaporze wodnej w Pilźnie, godz. 11:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day