OBWIESZCZENIE Starosty Dębickiego o zgromadzeniu całości materiału dowodowego w postępowaniu administracyjnym w sprawie o ustalenie odszkodowania za nieruchomość położoną w Mokrem Gm. Żyraków, stanowiacą działkę nr ewid. 1340/3 o pow. 0,0037 ha oraz działkę nr ewid. 1340/7 o pow. 0,0010 ha o nieuregulowanym stanie prawnym.....

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 06 Sty
    VI Orszak Trzech Króli w Dębicy, plac przed Kościołem pw. Ducha Świętego, godz. 13:00. All Day