rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

01 01Ponad stu zawodników wzięło udział w niedzielnych (25.02.2018 r.) zmaganiach w Pucharze Polski Seniorek i Seniorów, Juniorek i Juniorów w Sumo, które odbyły się na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy. Na dojo - macie, na której walczą zawodnicy, zmierzyli się najlepsi zawodnicy z całego kraju, co podkreślił podczas ceremonii otwarcia Prezes Polskiego Związku Sumo Dariusz Rozum.

 

Wśród rywalizujących sportowców znalazła się Magdalena Macios, na co dzień trenująca w Uczniowskim Klubie Sportowym w Lubzienie pod okiem Andrzeja Jedynaka, trenera kadry Polski. To ubiegłoroczna brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Sumo we Wrocławiu. Za ten właśnie sukces mieszkanka powiatu dębickiego otrzymała list gratulacyjny oraz bon upominkowy z rąk  Mateusza Paska, Wicestarosty Powiatu Dębickiego oraz Katarzyny Rokosz, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

  • 20 Wrz
    Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, odsłonięcie tablicy pamiątkowej na budynku szkoły, godz. 8:30. All Day

  • 07 Paź
    XX DNI SZTUKI - Europejska Noc - Gala Koncertowa, DK Kosmos w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 18:00. All Day

  • 14 Paź
    XX DNI SZTUKI - Recital Beaty Czerneckiej "ZOL ZAJN", DK Kosmos w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 18:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie