rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

01 01Ponad stu zawodników wzięło udział w niedzielnych (25.02.2018 r.) zmaganiach w Pucharze Polski Seniorek i Seniorów, Juniorek i Juniorów w Sumo, które odbyły się na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy. Na dojo - macie, na której walczą zawodnicy, zmierzyli się najlepsi zawodnicy z całego kraju, co podkreślił podczas ceremonii otwarcia Prezes Polskiego Związku Sumo Dariusz Rozum.

 

Wśród rywalizujących sportowców znalazła się Magdalena Macios, na co dzień trenująca w Uczniowskim Klubie Sportowym w Lubzienie pod okiem Andrzeja Jedynaka, trenera kadry Polski. To ubiegłoroczna brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Sumo we Wrocławiu. Za ten właśnie sukces mieszkanka powiatu dębickiego otrzymała list gratulacyjny oraz bon upominkowy z rąk  Mateusza Paska, Wicestarosty Powiatu Dębickiego oraz Katarzyny Rokosz, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

  • 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

  • 06 Sty
    VI Orszak Trzech Króli w Dębicy, plac przed Kościołem pw. Ducha Świętego, godz. 13:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie