kbwINFORMACJA Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Rzeszowie z dnia 22 lutego 2018 r. o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury KBW w Rzeszowie oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

UCHWAŁA PKW z dnia 19 lutego 2018 r.

WZÓR ZGŁOSZENIA kandydatana urzędnika wyborczego
  • 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 06 Sty