kiermasz 2018W Niedzielę Palmową (25 marca 2018 r.), w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy, odbędzie się XII Kiermasz Wielkanocny oraz Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową. Uczestnicy mogą startować w czterech kategoriach: najpiękniejsza pisanka, współczesne ozdoby wielkanocne, stół wielkanocny oraz ciasto wielkanocne.

Zgłoszenia udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 15 marca 2018 roku. Należy je kierować na adres: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 14 639 59 94 lub 14 680 31 22.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie!

CZYTAJ REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day