kiermasz 2018W Niedzielę Palmową (25 marca 2018 r.), w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy, odbędzie się XII Kiermasz Wielkanocny oraz Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową. Uczestnicy mogą startować w czterech kategoriach: najpiękniejsza pisanka, współczesne ozdoby wielkanocne, stół wielkanocny oraz ciasto wielkanocne.

Zgłoszenia udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 15 marca 2018 roku. Należy je kierować na adres: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 14 639 59 94 lub 14 680 31 22.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie!

CZYTAJ REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day