pigiPowiatowy Lekarz Weterynarii w Dębicy informuje o ukazaniu się rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, dotyczącego zabezpieczenia bioasekuracyjnego gospodarstw.

ZOBACZ INFORMACJĘ I ROZPORZĄDZENIE

Dodatkowe informacje można uzyskać poniżej:
Główny Inspektorat Weterynarii

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 06 Sty
    VI Orszak Trzech Króli w Dębicy, plac przed Kościołem pw. Ducha Świętego, godz. 13:00. All Day