niepodlegla miniO dofinansowanie w ramach programu „Niepodległa” mogą starać się organizacje pozarządowe oraz samorządowe instytucje kultury, które planują przygotowanie wydarzeń lokalnych i regionalnych związanych z obchodami stulecia odzyskania niepodległości. Promowane będą wydarzenia angażujące społeczność lokalną.

Budżet na dofinansowanie działań w ramach tego programu wynosi 6 milionów zł, a pojedynczy wniosek może uzyskać dotację od 8 do 150 tys. zł. Od organizatorów wymagane jest zapewnienie 15% udziału własnego.

Wnioski o dotacje przyjmowane będą do 23 marca 2018 r. do godziny 15:59.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY PROGRAMU

• 29 Maj
    XVI Rejonowy Przegląd Talentów w DK "KOSMOS" w Dębicy, godz. 9:30. All Day

• 10 Cze