konkurszss miniJedną z laureatek XI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Specjalnych, który odbył się dnia 13 marca 2018 r. w Jaśle została JAGODA JAKUBEK - uczennica Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Dębicy. Otrzymała specjalne wyróżnienie "za szczególnie piękną recytację wiersza, osobowość sceniczną i ciekawą interpretację tekstu". Kolejni uczestnicy: TOMASZ MĄDRO - uczeń szkoły podstawowej oraz gimnazjalści: MATEUSZ KONTRABECKI i BARTŁOMIEJ PUZON otrzymali nagrody i dyplomy "za dobre opanowanie tekstu, piękną recytację wiersza, odwagę i występ na scenie".

Opiekę artystyczną nad recytatorami z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy sprawowała Bogusława Strzyż. Konkurs pod hasłem: "Podróże małe i duże" uświetniła grupa przedszkolaków, prezentując tańce z różnych zakątków Europy oraz wolontariusze z jasielskiego liceum.

Zdjęcia udostęnione przez ZSS w Dębicy

• 29 Maj
    XVI Rejonowy Przegląd Talentów w DK "KOSMOS" w Dębicy, godz. 9:30. All Day

• 10 Cze