piosenkaangielska miniXIII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ”English Song Competition” odbył się 20 marca 2018r o godz. 10.00 w Domu Kultury i Kinie KOSMOS w Dębicy. Był to konkurs dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych powiatu dębickiego. Organizatorami imprezy byli nauczyciele języka angielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy – Edyta Augustyn, Monika Szymańska i Halina Szpara.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez SP nr 3 w Dębicy

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day