piosenkaangielska miniXIII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ”English Song Competition” odbył się 20 marca 2018r o godz. 10.00 w Domu Kultury i Kinie KOSMOS w Dębicy. Był to konkurs dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych powiatu dębickiego. Organizatorami imprezy byli nauczyciele języka angielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy – Edyta Augustyn, Monika Szymańska i Halina Szpara.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez SP nr 3 w Dębicy

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day