piosenkaangielska miniXIII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ”English Song Competition” odbył się 20 marca 2018r o godz. 10.00 w Domu Kultury i Kinie KOSMOS w Dębicy. Był to konkurs dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych powiatu dębickiego. Organizatorami imprezy byli nauczyciele języka angielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy – Edyta Augustyn, Monika Szymańska i Halina Szpara.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez SP nr 3 w Dębicy

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day