piosenkaangielska miniXIII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ”English Song Competition” odbył się 20 marca 2018r o godz. 10.00 w Domu Kultury i Kinie KOSMOS w Dębicy. Był to konkurs dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych powiatu dębickiego. Organizatorami imprezy byli nauczyciele języka angielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy – Edyta Augustyn, Monika Szymańska i Halina Szpara.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez SP nr 3 w Dębicy

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08