siatkapolski miniWczoraj (4 kwietnia br.) rozpoczęły się Finały Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej. Oficjalne otwarcie sportowej rywalizacji nastąpiło w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy. Organizacja mistrzostw jest współfinansowana przez Powiat Dębicki.

Transmisje ze wszystkich spotkań można oglądać on-line na stronach: debica.tv lub imprezylive.pl.

ZOBACZ PROGRAM MISTRZOSTW

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj