36 13Występ artystyczny przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dębicy, otworzył wczorajszą (12 kwietnia br.) VI konferencję popularnonaukową pt. „Czy żywienie to odżywianie? – holistyczne spojrzenie na człowieka”, która odbyła się w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy. Wydarzenie zorganizowali: Podkarpacka Sieć Szkół Promujących Zdrowie Rejon Dębica, Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Urząd Miejski w Dębicy.

Co zrobić, by przeszłość miała wpływ na teraźniejszość, a teraźniejszość na przyszłość, by zapewnić zdrowie, urodę i witalność na najwyższym poziomie? Takie zagadnienie rozwijali w swoich wystąpieniach zaproszeni prelegenci:
- Barbara Woynarowska z Uniwersytetu Warszawskiego,
- Halina Weker z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie,
- Renata Michalak oraz Elżbieta Misiorna z Uniwersytetu Poznańskiego,
- Konrad Klekot, Piotr Kula oraz Katarzyna Kubicka z Olimp Laboratories.

Po zakończeniu konferencji odbyło się zwiedzanie Ośrodka Badawczo-Rozwojowego oraz Inteligentnego Centrum Logistycznego Olimp Laboratories.

• 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day