tymb miniTurniej piłkarski „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 12-13 kwietnia wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat w regionie. Na przełomie kwietnia i maja mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować Podkarpacie w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

Po eliminacjach gminnych i powiatowych, do których zgłosiły się drużyny z 379 powiatów w Polsce, rozgrywki Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkraczają na wyższy szczebel. Miejscem finałów w województwie podkarpackim będą boiska MOSiR przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu. Przez dwa dni o miano najlepszych ekip regionu w kategoriach U-8, U-10 i U-12 powalczy 117 drużyn.

CZYTAJ INFORMACJĘ

WYKAZ DRUŻYN

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day