18 05Wczoraj (27 kwietnia br.) rozpoczęły się dwudniowe XIV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu. W tym roku po raz pierwszy połączono je z Mistrzostwami Farmaceutów. Oficjalne otwarcie sportowej rywalizacji nastąpiło na krytym basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy. W ceremonii uczestniczyła m. in. Otylia Jędrzejczyk, wielokrotna Olimpijska Medalistka w pływaniu. Organizacja mistrzostw jest współfinansowana przez Powiat Dębicki.

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day