523652365-38Kilkaset dzieci wzięło udział w happeningu jaki odbył się dziś (27 kwietnia br.) na dębickim Rynku. Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej przedszkolaki rozwinęły w centrum miasta kilkunastometrową biało-czerwoną flagę i posłały do nieba baloniki w barwach narodowych. Wydarzenie poprzedził zabawny, pełen śpiewu i tańca program edukacyjny „Poznaj swój kraj, bo Polska jest piękna”. Impreza została zorganizowana przez Urząd Miejski oraz Przedszkole Miejskie nr 1 w Dębicy.

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day