523652365-38Kilkaset dzieci wzięło udział w happeningu jaki odbył się dziś (27 kwietnia br.) na dębickim Rynku. Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej przedszkolaki rozwinęły w centrum miasta kilkunastometrową biało-czerwoną flagę i posłały do nieba baloniki w barwach narodowych. Wydarzenie poprzedził zabawny, pełen śpiewu i tańca program edukacyjny „Poznaj swój kraj, bo Polska jest piękna”. Impreza została zorganizowana przez Urząd Miejski oraz Przedszkole Miejskie nr 1 w Dębicy.

• 23 Sty
    IV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 31 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day