florianyKapituła konkursowa wybrała nominowanych do Strażackich Oscarów - 256 zgłoszeń, 52 nominacje do zwycięskich FLORIANÓW. Drugi etap Konkursu został zakończony werdyktem Kapituły, która wyłoniła elitarną grupę nominowanych inicjatyw i pracodawców. Finalnie do Konkursu zgłoszono aż 256 inicjatyw z całej Polski w XI kategoriach. W tym roku wszystkie złożone projekty zakwalifikowały się do oceny pod względem formalnym.

W II Edycji Strażackich Oscarów Ochotnicze Straże Pożarne zrealizowały samodzielnie aż 102 prospołeczne inicjatywy, a 145 przedsięwzięć powołano do życia wspólnie z partnerami (samorządami, organizacjami pozarządowymi, lokalnymi instytucjami, pracodawcami oraz innymi podmiotami).

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz