tymbark 18Startuje Finał Ogólnopolski Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Po wielu miesiącach sportowej rywalizacji nadszedł czas na Finał Ogólnopolski XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w których mistrzowie województw zagrają o prawo gry w Wielkim Finale na PGE Narodowym. Drugiego maja, tuż przed finałem Pucharu Polski, poznamy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach U-10 i U-12. Zwycięzcy poza trofeum, otrzymają szansę spotkania się z kadrą Adama Nawałki i obejrzą mecz Polski z Litwą tuż przed wylotem reprezentacji na mistrzostwa świata w Rosji. Mecze Wielkiego Finału na PGE Narodowym transmitowane będą na żywo na na otwartym kanale Telewizji Polsat i w stacji Polsat Sport oraz na antenie Weszło.FM.

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz