zboiska 18Za nami kolejna, XVIII edycja organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. 2 maja, po meczach Wielkiego Finału na PGE Narodowym w Warszawie, wyłonione zostały najlepsze w Polsce drużyny w kategoriach do lat 10 oraz 12. W tej pierwszej kategorii podwójny triumf odniosły zespoły z Podkarpacia: dziewczynki z Beniaminka Krosno oraz chłopcy z AMO Rzeszów. Z kolei w kategorii U-12 najlepsze okazały się: UKS SMS Łódź z woj. łódzkiego (dziewczęta) oraz SP 7 Koszalin z woj. zachodniopomorskiego (chłopcy). Zwycięzcy, poza otrzymaniem Pucharu Tymbarku, w nagrodę obejrzą z trybun czerwcowy mecz reprezentacji Polski z Litwą i spotkają się z podopiecznymi Adama Nawałki tuż przed wylotem kadry na mistrzostwa świata w Rosji.

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 26 Sie