majowka zyrakow13 maja br., Mszą Świętą w kościele parafialnym Trójcy Przenajświętszej w Żyrakowie, rozpocznie się Majówka Patriotyczna w Gminie Żyraków. Uroczystość połączona jest z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka w 100 Rocznicę Odzyskania Niedpodległości przez Polskę. Po mszy uczestnicy przeniosą się na Rynek w Żyrakowie, gdzie odbędzie się część oficjalna oraz artystyczna. Przedsięwzięcie dofinansowuje Powiat Dębicki.

W przypadku złych warunków atmosferycznych uroczystości zostaną przeniesione do hali sportowej w Żyrakowie.

ZOBACZ PLAKAT

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi