majowka zyrakow13 maja br., Mszą Świętą w kościele parafialnym Trójcy Przenajświętszej w Żyrakowie, rozpocznie się Majówka Patriotyczna w Gminie Żyraków. Uroczystość połączona jest z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka w 100 Rocznicę Odzyskania Niedpodległości przez Polskę. Po mszy uczestnicy przeniosą się na Rynek w Żyrakowie, gdzie odbędzie się część oficjalna oraz artystyczna. Przedsięwzięcie dofinansowuje Powiat Dębicki.

W przypadku złych warunków atmosferycznych uroczystości zostaną przeniesione do hali sportowej w Żyrakowie.

ZOBACZ PLAKAT

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar