ezla miniW najbliższą sobotę – 19 maja w godz. 9-13 wszystkie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą otwarte dla lekarzy.

W ramach Dnia Otwartego pod nazwą w godzinach od 9.00 do 13.00 we wszystkich placówkach ZUS czekać będą na lekarzy pracownicy, którzy:
• pomogą założyć profil PUE ZUS,
• przeprowadzą szkolenia ogólne i przystanowiskowe dotyczące wystawiania i anulowania e-ZLA,
• pomogą w uzyskaniu certyfikatu z ZUS,
• będą udzielać wyjaśnień w zakresie pytań i wątpliwości dotyczących elektronicznych zwolnień lekarskich również w kontekście pracodawcy (płatnika) i pacjenta (ubezpieczonego).

W celu uzyskania certyfikatu z ZUS niezbędne jest  posiadanie nośnika (pendrive) lub laptopa z dostępem do Internetu.
Zapraszamy Państwa do naszych placówek i skorzystania z naszej oferty, która w znacznym stopniu może pomóc w zakresie wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich:
– Oddział w Jaśle, ul. Rynek 18 A,
– Inspektorat w Brzozowie, ul. Witosa 11,
– Inspektorat w Dębicy, ul. Piłsudskiego 15,
– Inspektorat w Krośnie, ul. Bieszczadzka 5,
– Inspektorat w Sanoku, ul. Konarskiego 20.

Więcej informacji:

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 30 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2018" - start przy zaporze wodnej w Pilźnie, godz. 11:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day