OGŁOSZENIE o zamiarze wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości położonej w Mokrem gm. Żyraków, mającej nieuregulowany stan prawny, stanowiącej działkę nr ewid. 1508/15 o pow. 0,0107 ha.....

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 30 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2018" - start przy zaporze wodnej w Pilźnie, godz. 11:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day