xc2018Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 10 czerwca 2018 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej. Organizatorami Mistrzostw są: Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF”.

Na uczestników mistrzostw będą czekać dwie specjalnie przygotowane trasy: krótsza o długości ok. 300 metrów przeznaczona dla najmłodszych uczestników oraz trasa XC o długości ponad 2,6 km dla zaawansowanych zawodników.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ INFORMACJĄ O MISTRZOSTWACH

ZOBACZ PLAKAT

• 01 Gru
    XIX Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, ul. Lisa 2, godz. 9:00. All Day