5254lo-11Wczoraj (5 czerwca br.), w Zespole Szkół nr 2 w Dębicy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIV edycji konkursu historycznego „Armia Krajowa w powiecie dębickim”. W konkursie wzięło udział w sumie 83 uczestników z 30 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu. Rywalizację o tematyce historycznej po raz kolejny zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej, przy wsparciu m.in. Starosty Powiatu Dębickiego.

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day

• 25 Paź
    II Festiwal im. Zbigniewa Warchoła w Domu Kultury "Kosmos" w Dębicy, godz. 11:00. All Day