5254lo-11Wczoraj (5 czerwca br.), w Zespole Szkół nr 2 w Dębicy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIV edycji konkursu historycznego „Armia Krajowa w powiecie dębickim”. W konkursie wzięło udział w sumie 83 uczestników z 30 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu. Rywalizację o tematyce historycznej po raz kolejny zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej, przy wsparciu m.in. Starosty Powiatu Dębickiego.

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 30 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2018" - start przy zaporze wodnej w Pilźnie, godz. 11:00. All Day