budimex5000000000000000BUDIMEX pragnie w szczególny sposób uczcić 50-lecie swojego istnienia na polskim rynku. Firma szuka kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi, którzy wiedzą co chcą zmienić i jak to zrobić. Główną nagrodą w jubileuszowym konkursie jest realizacja i całkowite sfinansowanie zwycięskiego pomysłu, który ma szansę realnie przyczynić się do zmiany życia lokalnej społeczności na lepsze, do wsparcia osób potrzebujących pomocy lub ochrony środowiska.  Główna nagroda wynosi 500 tys. złotych!

Poza nagrodą główną przewidziano trzy dodatkowe granty w wysokości: 45 tys. zł (II miejsce), 35 tys. zł (III miejsce) oraz 20 tys. zł (nagroda internautów). Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 10 lipca 2018 r. Mogą je kierować organizacje pozarządowe, fundacje i stowarzyszenia, gminy, przedszkola, szkoły, biblioteki, uczelnie wyższe, kluby sportowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe, a także spółki, które nie działają w celu osiągnięcia zysku.

WIĘCEJ INFORMACJI

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 30 Cze