30 10Wczoraj (10 czerwca br.) na Stoku Narciarskim w Stobiernej odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej w formule XC. Organizatorami Mistrzostw byli: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miasta Dębica, Urząd Gminy Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Dębicki Klub Kolarski „Gryf”, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Centrum Edukacji Ekologicznej Gminy Dębica.

CZYTAJ RELACJĘ

ZOBACZ WYNIKI

Zdjęcia udostępnione przez GOSiR Gminy Dębica

• 19 Lip