discovery 18DiscoverEU - to nowa inicjatywa unijna skierowana do osiemnastolatków dająca możliwość darmowego podróżowania po całej Unii Europejskiej. Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do 26 czerwca do godz. 12.00 czasu środkowoeuropejskiego. W inicjatywie weźmie udział 20 tysięcy młodych Europejczyków.

Aby skorzystać z inicjatywy trzeba wypełnić formularz na stronie www.youdiscover.eu. Pomoc w wypełnianiu aplikacji można uzyskać m.in. w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct-Rzeszów działającym przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 19 Lip
    XLIX Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 26 Sie