rolnik 18Starostwo Powiatowe w Dębicy czeka na zgłoszenia do konkursu Rolnik Powiatu Dębickiego 2018. Jego celem jest popularyzacja osiągnięć zawodowych rolników naszego regionu, wyróżnienie osób aktywnych i otwartych na nowoczesne rolnictwo, promowanie bezpieczeństwa pracy oraz dbałości o ochronę środowiska.

Wybór Rolnika Roku Powiatu Dębickiego 2018 zostanie dokonany w kategoriach: 1) produkcja roślinna, 2) produkcja zwierzęca, 3) produkcja ogrodnicza i inne działy specjalne. Kandydatury, w oparciu o kryteria zawarte w regulaminie, mogą zgłaszać: wójtowie, burmistrzowie, samorząd rolniczy, rady sołeckie i organizacje pozarządowe powiatu dębickiego. Wypełniony formularz zgłoszeniowy, wraz z załącznikiem podpisanym przez kandydata, należy dostarczyć do 30 czerwca br. na adres Starostwa Powiatowego w Dębicy (ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica).

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 2 września br. podczas Dożynek Powiatowych 2018 w Jodłowej. Dodatkowe informacje można otrzymać w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa pod nr tel. 14 680-31-44 lub 14 680-31-63.

KARTA ZGŁOSZENIA

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH

NOTA INFORMACYJNA

• 20 Lut