Anna Majda – Główny Specjalista

ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica
pok. 405, IV piętro
tel. 14 680 31 02

Do zadań Stanowiska ds. Kontroli Wewnętrznej należy w szczególności:

1. Ustalenie kierunków kontroli i opracowywanie projektów planu kontroli wewnętrznej.
  2. Organizowanie i wykonywanie kontroli wydziałów Starostwa Powiatowego w Dębicy, jednostek organizacyjnych Powiatu Dębickiego oraz na zlecenie Starosty, powiatowych służb, inspekcji i straży.
  3. Opracowywanie i przedkładanie Staroście wniosków z kontroli.
  4. Opracowywanie okresowych analiz kontroli.
  5. Współpraca z Komisją Rewizyjną, innymi komisjami Rady Powiatu Dębickiego oraz organami kontroli państwowej.
  6. Prowadzenie centralnego rejestru kontroli zewnętrznych.

• 20 Wrz
    Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, odsłonięcie tablicy pamiątkowej na budynku szkoły, godz. 8:30. All Day

• 07 Paź
    XX DNI SZTUKI - Europejska Noc - Gala Koncertowa, DK Kosmos w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 18:00. All Day