05W dniu 27.06.2018 na terenie Starostwa Powiatowego realizowane będą ćwiczenia obronne pn. "Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatów i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa w czasie wojny" pod kryptonimem Akacja 2018. W związku z prowadzonymi ćwiczeniami w godzinach od 09:30 do 12:00 urząd będzie nieczynny.

• 01 Gru
    XIX Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, ul. Lisa 2, godz. 9:00. All Day

• 15 Gru
    Memoriał Dębickich Mistrzów - K. Lipienia, R. Świerada, A. Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day