8564789-5Większość radnych zagłosowała dzisiaj (26 czerwca br.) za udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu Dębickiego z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok. Wcześniej udzielenie absolutorium pozytywnie zaopiniowała Komisja Rewizyjna Rady Powiatu, pozytywną opinię wydała w tej sprawie również Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie.

Zobacz FILM prezentujący wybrane inwestycje realizowane przez Powiat Dębicki w 2017 i 2018 roku.

• 07 Paź
    XX DNI SZTUKI - Europejska Noc - Gala Koncertowa, DK Kosmos w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 18:00. All Day

• 14 Paź
    XX DNI SZTUKI - Recital Beaty Czerneckiej "ZOL ZAJN", DK Kosmos w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 18:00. All Day