8564789-5Większość radnych zagłosowała dzisiaj (26 czerwca br.) za udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu Dębickiego z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok. Wcześniej udzielenie absolutorium pozytywnie zaopiniowała Komisja Rewizyjna Rady Powiatu, pozytywną opinię wydała w tej sprawie również Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie.

Zobacz FILM prezentujący wybrane inwestycje realizowane przez Powiat Dębicki w 2017 i 2018 roku.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day