pfronW związku z uruchomieniem przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programu „Zajęcia klubowe w WTZ”, Starosta Powiatu Dębickiego informuje, że wnioski o dofinansowanie w ramach ww. programu przyjmowane będą w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PCPR: http://www.pcprpowiatdebicki.pl oraz w siedzibie PCPR lub pod nr. tel (14) 680 31 21.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day