pfronW związku z uruchomieniem przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programu „Zajęcia klubowe w WTZ”, Starosta Powiatu Dębickiego informuje, że wnioski o dofinansowanie w ramach ww. programu przyjmowane będą w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PCPR: http://www.pcprpowiatdebicki.pl oraz w siedzibie PCPR lub pod nr. tel (14) 680 31 21.

• 20 Wrz
    Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, odsłonięcie tablicy pamiątkowej na budynku szkoły, godz. 8:30. All Day

• 07 Paź
    XX DNI SZTUKI - Europejska Noc - Gala Koncertowa, DK Kosmos w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 18:00. All Day