OBWIESZCZENIE Starosty Dębickiego o powołaniu biegłego w sprawie o wywłaszczenie na rzecz Skarbu Państwa prawa własności w udziale 80/4096 części do nieruchomości  gruntowej oznaczonej jako działka nr ewid. 4/7 o pow. 0,0174 ha położonej w Dębicy obręb nr. 2.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day