OBWIESZCZENIE Starosty Dębickiego o powołaniu biegłego w sprawie o wywłaszczenie na rzecz Skarbu Państwa prawa własności w udziale 80/4096 części do nieruchomości  gruntowej oznaczonej jako działka nr ewid. 4/7 o pow. 0,0174 ha położonej w Dębicy obręb nr. 2.

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 06 Sty
    VI Orszak Trzech Króli w Dębicy, plac przed Kościołem pw. Ducha Świętego, godz. 13:00. All Day