otwarty konkurs ofertRozstrzygnięcie II Otwartego Konkursu Ofert 2018 ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Dębickiego dnia 20 czerwca 2018 r.

Decyzją Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 31 lipca 2018 roku, w oparciu o opinie komisji konkursowej zawarte w protokole a dnia 26 lipca 2018 roku, przyznano dotacje na realizację zadań publicznych.

ROZSTRZYGNIĘCIE II OTWARTEGO KONKURSU OFERT 2018

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru