otwarty konkurs ofertRozstrzygnięcie II Otwartego Konkursu Ofert 2018 ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Dębickiego dnia 20 czerwca 2018 r.

Decyzją Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 31 lipca 2018 roku, w oparciu o opinie komisji konkursowej zawarte w protokole a dnia 26 lipca 2018 roku, przyznano dotacje na realizację zadań publicznych.

ROZSTRZYGNIĘCIE II OTWARTEGO KONKURSU OFERT 2018

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut