dozynki jodlowa 18Przegląd wieńców, koncert zespołu Blue Café, finał konkursu „Rolnik Roku Powiatu Dębickiego 2018", a na zakończenie imprezy zabawa taneczna z grupą Live Band. To tylko część atrakcji zaplanowanych podczas Dożynek Powiatowych 2018 w Jodłowej. Największe święto rolników odbędzie się w niedzielę 2 września br.

Dożynki rozpocznie dziękczynna msza św. za tegoroczne plony w Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej (godz. 14.00). Po nabożeństwie barwny korowód przemaszeruje na plac przy jodłowskim Zespole Szkół, gdzie o godz. 15.30 nastąpi oficjalne rozpoczęcie uroczystości.

Gwoździem bogatego w atrakcje programu będzie występ gwiazdy wieczoru (godz. 20.00) – zespołu Blue Café, który świętuje w tym roku 20-lecie swojego istnienia na scenie muzycznej i odbywa aktualnie wielką, jubileuszową trasę koncertową. Blue Café wykonuje muzykę pop z elementami acid jazzu, funky, soulu i rytmów latynoskich, ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród.

Organizatorami Dożynek Powiatowych 2018 są Powiat Dębicki oraz Gmina Jodłowa. Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ PLAKAT DOŻYNEK 2018

ZOBACZ REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ "DOŻYNKI POWIATOWE 2018 W JODŁOWEJ"

• 01 Gru
    XIX Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, ul. Lisa 2, godz. 9:00. All Day