OBWIESZCZENIE o przyznaniu wynagrodzenia biegłemu i zgromadzeniu całości materiału dowodowego w postępowaniu administracyjnym w sprawie o wywłaszczenie w celu ograniczenia na rzecz Skarbu Państwa prawa własności poprzez ustanowienie służebności gruntowej na nieruchomości gruntowej, oznaczonej jako działka nr ewid. 4/6 o pow. 0,1081 ha położonej w Dębicy, obręb nr 2 ...

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day

• 02 Wrz
    Inauguracja obchodów 120-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, msza w kościele Św. Jadwigi w Dębicy, godz. 10:00. All Day