OBWIESZCZENIE o przyznaniu wynagrodzenia biegłemu i zgromadzeniu całości materiału dowodowego w postępowaniu administracyjnym w sprawie o wywłaszczenie w celu ograniczenia na rzecz Skarbu Państwa prawa własności poprzez ustanowienie służebności gruntowej na nieruchomości gruntowej, oznaczonej jako działka nr ewid. 4/6 o pow. 0,1081 ha położonej w Dębicy, obręb nr 2 ...

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day

• 30 Lis
    Kabaret Moralnego Niepokoju – nowy program „Tego jeszcze nie grali” Dom Kultury „MORS” w Dębicy, godz. 16:00. All Day