OGŁOSZENIE GN.6821.12.2018.EKC dot. zawiadomienia o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości położonej w Latoszynie, gm. Dębica, mającej nieuregulowany stan prawny, stanowiącej działkę nr ewid. 727 o pow. 0,3000 ha...

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 06 Sty
    VI Orszak Trzech Króli w Dębicy, plac przed Kościołem pw. Ducha Świętego, godz. 13:00. All Day