OGŁOSZENIE GN.6821.12.2018.EKC dot. zawiadomienia o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości położonej w Latoszynie, gm. Dębica, mającej nieuregulowany stan prawny, stanowiącej działkę nr ewid. 727 o pow. 0,3000 ha...

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day